Designed and built with care, filled with creative elements

Follow Us

Top
Image Alt

Volnočasové aktivity

pexels-lukas-296301_SQ

Nabízíme velký výběr odpoledních aktivit k rozvíjení schopností a zájmů našich žáků. Všechny volnočasové a mimoškolní aktivity probíhají společně s žáky mezinárodní školy a jsou vedeny v anglickém jazyce. Žáci bilingvního programu se denně pohybují v anglicky mluvícím a mezinárodním prostředí. Setkají s rodilými mluvčími a naskytne se jim další příležitost k prohlubování znalostí anglického jazyka.

Sport

Naši žáci si mohou vybrat z široké nabídky sportovních kroužků. Mají na výběr plavání, tenis, atletiku, jógu, volejbal, parkour nebo fotbal.

Věda

Během našich vědeckých kroužků nikdo nemůže říct, že by věda byla nudná. Zábavnou formou se studenti učí v rámci klubu STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics), klubu robotiky nebo ve vědeckém experimentálním kroužku.

Umění

Pro žáky, kteří chtějí se chtějí rozvíjet v uměleckém směru nabízíme divadelní kroužek, kroužek malování, nebo kroužek šití a vyšívání. Hudebně-pohybový rozvoj nabízíme žákům v našem tanečním kroužku.

Jazyky

Kromě jazyků, které jsou součástí kurikula, máme nabídku i volnočasových kurzů. Zaměřujeme se na angličtinu, francouzštinu, španělštinu a italštinu.

Studentská rada

Již druhým rokem se studenti mohou zapojit do studentské rady, jejímž prostřednictvím mohou sami studenti ovlivnit vývoj školy.

Mimoškolní aktivity a pobyty

Ski trip

Spolu s mezinárodní školou organizujeme několikadenní pobyt na horách. O výuku na lyžích se starají zkušení instruktoři. Kromě lyžování je pro děti připraven bohatý program.

Summer Trip

Školní rok společně uzavíráme pobytem na Lipně s bohatým programem (rafting, stezka korunami stromů, bobová dráha, pěší výlety).