Designed and built with care, filled with creative elements

Follow Us

Top
Image Alt

Zázemí

Skolameridian - Zazemi - Header Visual

Areál

Naši školu najdete v klidné obytné čtvrti Kobylisy, Praha 8. Celé okolí je velmi tiché a bezpečné. Je také snadno dostupné autem nebo hromadnou dopravou, a to buď autobusem, tramvají nebo linkou metra C na Ládví a 10 minut pěšky.

Meridian česko-britská ZŠ se nachází v areálu mezinárodní školy Meridian International School. Všechny učebny jsou vybaveny digitálními a interaktivními tabulemi. V budově je také moderně vybavená učebna počítačů, hudební výchovy, výtvarné výchovy s keramickou dílnou. Na tělocvik využíváme skvěle vybavené a moderní hřiště přímo v areálu školy. Sportovní a dětské hřiště mohou děti využít o přestávkách.

Stravování

V Meridian česko-britské ZŠ si uvědomujeme důležitost kvalitní stravy a snažíme se respektovat zásady zdravé výživy i individuální potřeby. Naše obědy jsou poskytovány českou cateringovou společností Golem Restaurant, Zátiší catering. Pokud máte zájem, můžete navštívit jejich webové stránky a dozvědět se více.

Žáci si mohou vybrat buď školní obědy, nebo si mohou přinést vlastní jídlo. Důrazně doporučujeme zabalit dětem svačinu a láhev s vodou.

Školní autobus

Meridian česko-britská ZŠ nabízí možnost bezpečné přepravy do školy a po vyučování zpět domů. Školní autobusovou dopravu zajišťují mikrobusy s česky i anglicky mluvícími řidiči. Kapacita je omezená, a proto se vřele doporučuje včasná rezervace místa. Cena závisí na vzdálenosti od vašeho domova.